O firmie

hd construction sp. z o.o. to młoda, a zarazem prężnie rozwijająca się spółka z zakresu generalnego wykonawstwa. Firma została stworzona poprzez zsumowanie umiejętności oraz doświadczenia dwóch reprezentantów branży, którzy zdecydowali się połączyć siły i rozpoczęli wspólny, ambitny projekt jako partnerzy.

Jeden z nich od ponad trzynastu lat jest liderem w branży dotyczącej wykonywania konstrukcji oraz pokryć dachowych. Trzykrotny zdobywca nagrody SUPERDEKARZA, przyznawanej przez firmę BRAAS, dwukrotnie uplasował się na pierwszym miejscu, raz na drugiej pozycji. Realizował roboty budowlane między innymi dla takich inwestorów jak Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ERBUD, Soft Elektronik oraz Prime Construction.

Drugi ze wspólników ukończył Politechnikę Szczecińską i uzyskał tytuł zawodowy inżyniera budownictwa. Realizował inwestycje z zakresu generalnego wykonawstwa, między innymi hale, obiekty mieszkaniowe oraz obiekty użyteczności publicznej. W ramach tych działań znalazły się takie realizacje jak choćby budynek mieszkaniowy w Kopenhadze (VM BJERGET), hala w Jeleniej Górze, budynek magazynowo-produkcyjny w Mierzynie, samoobsługowe myjnie samochodowe czy Dworzec Główny w Poznaniu (wraz z galerią oraz parkingiem nad torami– PoznańCityCenter). Posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń oraz ponad 17-letnie doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych.

W hd constructuion stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług. Współpracujemy z inwestorami oraz generalnymi wykonawcami z sektora publicznego i prywatnego. Zaufali nam m.in. ERBUD S.A., Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie, Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o., Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Soft Elektronik Sp. z o.o., Zakład Wodociągów i Kanalizacji Szczecin, Prime Construction Sp. z o.o., Sp. K., Akademia Morska w Szczecinie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Uniwersytet Szczeciński, Gmina Police oraz Gmina Miasto Szczecin.

Dysponujemy odpowiednio wykwalifikowaną kadrą nadzorującą, posiadającą niezbędne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie na różnego typu obiektach, również tych zabytkowych. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi podwykonawcami.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz współpracy.